Shaqiri në lidhje me bukuroshen shqiptare!

  • 09 prill 2020 - 20:37
Shaqiri në lidhje me bukuroshen shqiptare!

Shaqiri duket se tashmë e ka në krah një bukuroshe.

E përditshmja britanike “The Sun” ka raportuar për një lidhje mes sulmuesit të Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, me këngëtaren Dhurata Ahmetaj.

Sipas tabloidit anglez, çifti frekuentohen bashkë prej disa kohësh dhe kjo shpjegohet edhe nga udhëtimet e shpeshta të 27-vjeçares në kryeqytetin britanik, Londër.

Deri tani vetë Xherdan Shaqiri dhe Dhurata Ahmetaj nuk kanë konfirmuar lidhjen, por as nuk kanë refuzuar një raport dashurie mes tyre, ndërsa vetëm në ditët në vijim pritet të ketë më shumë detaje për këtë.

Image


(Kosova Sot Online)