E dashura e Dybalas vjen me foto me bikini pasi e mposhti koronavirusin

  • 08 maj 2020 - 20:57
 E dashura e Dybalas vjen me foto me bikini pasi e mposhti koronavirusin

Oriana Sabatini pasi ka hedhur pas krahëve koronavirusin është kthyer më e bukur se kurrë me fotot e saj seksi në Instagram.

Sapo është shëruar plotësisht e dashura e sulmuesit të Juventusit Paulo Dybala ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto me bikini.

Ajo tregon linjat e saj perfekte, por edhe gjithë dashurinë e saj për diellin dhe jetën.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

swipe to feel the luv

A post shared by ë ë ë ë ë ë (@orianasabatini) on

(Kosova Sot Online)