Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë

  • 23 maj 2020 - 11:51
Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë

Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë.

Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona.

Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në skuadër.

Por, sic ka thënë Arthur dhe Rakitic, Vidal është i lumtur në Barcelonë dhe nuk dëshiron të largohet. 

(Kosova Sot Online)