Vajza e legjendës angleze, ngreh përpara kohe temperaturat

  • 23 maj 2020 - 15:08
Vajza e legjendës angleze, ngreh përpara kohe temperaturat

Bianca Gasciogne ngreh përpara kohe temperaturat.

Vajza e ish-legjendës së futbollit anglez Paul Gascoigne, ëndërron pushimet verore dhe në Instagram ka postuar disa foto ku duket shpërthyese me bikini

(Kosova Sot Online)