Milot Rashica kërkon të ndërpresë ‘agjërimin’, Freiburg – Werder Bremen

  • 23 maj 2020 - 15:24
 Milot Rashica kërkon të ndërpresë ‘agjërimin’, Freiburg – Werder Bremen

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Freiburg dhe Werder Bremen.

Milot Rashica edhe këtë ndeshje e nis titullar.

Pas humbjes befasuese në shtëpi 1-4 nga Bayer Leverkusen, Werderi do të kërkojë këndelljen kundër Freiburgut.

Werder është në zonën e rrezikshme dhe rrezikon rënien në Bundesliga 2, andaj sot u duhet patjetër fitorja.

Amir Abrashi është në stol për Freiburgun.

Freiburg:

 

Werder:

(Kosova Sot Online)