Nuk ndalet Werner, shënon tjetër gol

  • 24 maj 2020 - 17:02
Nuk ndalet Werner, shënon tjetër gol

Werner vazhdon të dhurojë spektakël në Bundesliga.

Ai ka shënuar tjetër gol në ndeshjen kundër Mainz 05.

Pasi realizoi për 1-0 në minutën e 11-të, lojtari që po kërkohet nga Liverpooli dhe shumë klube tjera, shënoi edhe më të filluar pjesa e dytë e takimit.

Ai shënoi për 4-0 në minutën e 48’.

(Kosova Sot Online)