Objektivi i Liverpoolit e kompleton het-trikun në Bundesliga

  • 24 maj 2020 - 17:25
Objektivi i Liverpoolit e kompleton het-trikun në Bundesliga

Werner vazhdon të dhurojë spektakël në Bundesliga.

Ai ka kompletuar het-trikun në ndeshjen kundër Mainz 05, ku Leipzig po fiton 5-0.

Pasi realizoi për 1-0 në minutën e 11-të, dhe për 2-0 në minutën e 48’, lojtari që po kërkohet nga Liverpooli dhe shumë klube tjera, kompletoi het-trikun në minutën e 75’.

(Kosova Sot Online)