Emini e mposhtë koronavirusin!

  • 25 maj 2020 - 18:08
Emini e mposhtë koronavirusin!

Izair Emini është shëruar.

Futbollisti i vetëm i Superligës së Kosovës, i cili doli pozitiv me COVID-19, Izair Emini, është shëruar.

Lajmin e ka konfirmuar vet sulmuesi i Dritës përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Para dy ditësh e bëra testin e radhës dhe dola negativ”, ka shkruar ndër të tjera në postim, Izair Emini. 

(Kosova Sot Online)