Eva, vajza e Moto Gp që po i vë flakën Instagramit

  • 31 maj 2020 - 16:09
Eva, vajza e Moto Gp që po i vë flakën Instagramit

Quhet Eva Padlock dhe është një nga vajzat që u mbante çadrën pilotëve të Moto Grand Prix përpara fillimit të garave të këtij kampionati botëror.

Aktualisht Eva po “shpërthen” në Instagram teksa poston shpesh foto dhe selfie të nxehta të cilat tregojnë format e saj superseksi.

(Kosova Sot Online)