Koln i shënon gol të bukur Leipzigut, Rexhbecaj i mrekullueshëm

  • 01 qershor 2020 - 21:52
 Koln i shënon gol të bukur Leipzigut, Rexhbecaj i mrekullueshëm

Koln është duke e mposhtur 1-0 RB Leipzigun.

Jhon Cordoba shënoi për t’i kaluar në epërsi vendasit pas 7 minutave lojë, menjëherë pas një super rasti nga Timo Werner, që nuk përfundoi në rrjetë.

Më meritori për këtë gol është talenti shqiptar, Elvis Rexhbecaj që goditi shtyllën, më pas topi u kthye te Cordoba dhe e dërgoi atë në rrjetë.

(Kosova Sot Online)