Bayer Leverkusen – Bayern Munich, Thiago dhe Perisic në stol

  • 06 qershor 2020 - 14:44
Bayer Leverkusen – Bayern Munich, Thiago dhe Perisic në stol

Nga ora 15:30, Bayerni do të kërkojë një tjetër fitore për të vazhduar drejt titullit të 8 me radhë në Gjermani.

Thiago Alcantara dhe Ivan Perisic janë lënë në stol.

(Kosova Sot Online)