Leverkusen i shënon Bayernit

  • 06 qershor 2020 - 15:52
Leverkusen i shënon Bayernit

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Bayer Leverkusen dhe Bayern Munich.

Vendasit ishin ata që kaluan në epërsi me një gol të hershëm të shënuar nga Lucas Alario.

Alario shënoi për 1-0 në minutën e 10-të.

(Kosova Sot Online)