Bayerni përmbys rezultatin, shënon dy gola të shpejtë

  • 06 qershor 2020 - 16:56
Bayerni përmbys rezultatin, shënon dy gola të shpejtë

Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:1 në ndeshjen kundër Bayer Leverkusenit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin  BayArena dhe është e vlefshme për xhiron e 30-të të Bundesligës.

Në minutën e 42-të të ndeshjes, Leon Goretzka shënoi për ta përmbysur rezultatin në favor të skuadrës së Hansi Flick, që kishte qenë duke pësuar fillimisht disfatë me rezultat 1:0.

(Kosova Sot Online)