Juve e kërkon sonte fitoren e qetësisë

  • A.P /
  • 30 qershor 2020 - 15:05
Juve e kërkon sonte fitoren e qetësisë

“Bianconeri” e vizitojnë Genoan dhe i duan tri pikë për ta ruajtur distancën ndaj ndjekësve

Juventusi do të zbresë sonte në fushën e blertë për ta zhvilluar ndeshjen me Genoan.

“Bianconeri” do t’i kërkojnë të tria pikët në udhëtim për ta ruajtur distancën ndaj ndjekësve.

Bardhezinjtë i kanë katër pikë më shumë se Lazio dhe tetë më shumë se Interi, që është i treti.

Cristiano Ronaldo me shokë po shkojnë me hapa të sigurt drejt titullit të kampionit.

Ata do të shpresojnë në një gabim të Lazios sonte, e cila luan me Torinon, për t’u shkëputur edhe më shumë.

Ndeshjet tjera të kësaj xhiroje do të luhen të mërkurën dhe të enjten mbrëma. 

(Kosova Sot Online)