E dashura e yllit të Serie A po e shijon verën

  • A.P /
  • 02 korrik 2020 - 11:35
E dashura e yllit të Serie A po e shijon verën

Vera është vetëm një hap larg dhe Michelle Sander i ka kaluar me votat maksimale provat e rrobave të banjos.

Modelja superseksi ish e dashura e sulmuesit të Spal Andrea Petagna ka publikuar në Instagram me bikini ku i ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur falë linjave të saj fantastike.

Image

(Kosova Sot Online)