Pogba dhe Fernandes startojnë për Unitedin

  • E.K /
  • 04 korrik 2020 - 16:03
 Pogba dhe Fernandes startojnë për Unitedin

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United dhe AFC Bournemouth.

Pogba dhe Fernandes janë sërish titullar për “Djajtë e Kuq”, për sfidën që starton nga ora 16:00.

(Kosova Sot Online)