Interi mund ta shesë Vecinon

  • S.A /
  • 10 korrik 2020 - 10:59
Interi mund ta shesë Vecinon

Interi po planifikon ta shesë Matias Vecinon.

“Nerazzurri” nuk llogarisin në më futbollistin uruguaian dhe po mundohen ta sistemojnë atë diku tjetër.

Lajmin e ka bërë të ditur portali italian “Calciomercato”.

Nëse arrin një ofertë e kënaqshme, Zikaltrit janë të gatshëm ta shesin atë gjatë verës.

“Nerazzurri” i duan 25 milionë euro për 28 vjeçarin.

Gjatë janarin, Vecino ishte bërë objektiv i klubeve të Premierligës.

(Kosova Sot Online )