Juve ofron tre lojtarë për Traoren

  • S.A /
  • 11 korrik 2020 - 09:58
Juve ofron tre lojtarë për Traoren

Juventusi e do Traooren. “Sports Mole” raporton se Zonja e Vjetër e do patjetër anësorin e Wolves, Adama Traore dhe janë të gatshëm të ofrojnë tre lojtarë për të siguruar shërbimet e spanjollit.

Klubi i Serie A ka futur në ofertë Mattia Perin, Daniele Rugani dhe Cristian Romero në shkëmbim të 24-vjeçarit.

Traore ka qenë pjesë e akademisë së Barcelonës për shumë vite.

 

(Kosova Sot Online )