Video është bërë virale, reagimi i Ramos kur akordojnë penallti për Madridin

  • E.K /
  • 11 korrik 2020 - 12:42
 Video është bërë virale, reagimi i Ramos kur akordojnë penallti për Madridin

Tjetër ndeshje, tjetër fitore, tjetër penallti.

Real Madridi është rrugës së duhur për të fituar titullin për herë të 34 në histori të La Ligës.

Edhe mbrëmë, si në shumë ndeshje tashmë, u akordua penallti për Real Madridin dhe u konfirmuar me ndihmën e VAR.

Reagimi i kapitenit, Sergio Ramos, i cili mungoi shkaku kartonëve, ishte interesant, për shkak se në Spanjë tashmë ka polemika se VAR po e favorizon Realin.

(Kosova Sot Online)