Gabim i tmerrshëm i Handanovic, Torino në epërsi

  • E.K /
  • 13 korrik 2020 - 22:35
 Gabim i tmerrshëm i Handanovic, Torino në epërsi

Torino ka kaluar në epërsi kundër Interit në ndeshjen që po zhvillohet në San Siro.

Kapiteni dhe portieri, Samir Handanovic, bëri një gabim të tmerrshëm, të cilin e shfrytëzoi Andrea Belotti, për ta dërguar topin në rrjet për 0-1 pas 18’ minutave lojë,

(Kosova Sot Online)