Xhaka e harron Manen, Liverpooli në epërsi kundër Arsenalit

  • E.K /
  • 15 korrik 2020 - 22:11
 Xhaka e harron Manen, Liverpooli në epërsi kundër Arsenalit

Liverpooli ka kaluar në epërsi kundër Arsenalit, në një ndeshje derbi në Premierligë që po zhvillohet momentalisht në Emirates.

Sadio Mane shënoi për 1:0 për Liverpoolin në minutën e 20-të.

Mane shënoi në portën boshe, pasi u shërbye nga Andrew Roberstson dhe u harrua nga Granit Xhaka, i cili ishte duke e mbuluar.

(Kosova Sot Online)