Europa League, formacionet zyrtare Sevilla vs Roma

  • A.P /
  • 06 gusht 2020 - 18:08
Europa League, formacionet zyrtare Sevilla vs Roma

Europa League, formacionet zyrtare Sevilla vs Roma

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sevillës dhe Romës.

Në sfidën që do të zhvillohet nga ora 18:55, dy skuadrat do të kërkojnë çerekfinalen në formatin e ri të Europa League, pasi gjithçka do të mbyllet me nga një ndeshje deri n’finale, për shkak të pandemisë që paralizoi për disa muaj gjithë botën dhe shtyri edhe ndeshjet e kesaj gare.

Image

(Kosova Sot Online)