Sevilla i shënon tjetër gol Romës

  • A.P /
  • 06 gusht 2020 - 19:47
Sevilla i shënon tjetër gol Romës

Sevilla ka shënuar edhe golin e dytë kundër Romës.

Pas Sergio Reguilon, ka shënuar edhe Youssef En-Nesyri.

Ai realizoi për 2-0 në minutën e 44’.

Gjithë punën e kreu Lucas Ocampos me një vrapim dhe asist fantastik.

(Kosova Sot Online)