Basel – Frankfurt, Xhaka titullar – Bunjaku dhe Ademi në stol

  • A.P /
  • 06 gusht 2020 - 21:09
Basel – Frankfurt, Xhaka titullar – Bunjaku dhe Ademi në stol

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Baselit dhe Eintracht Frankfurtit.

Nga minuta e parë është hedhur në fushë Taulant Xhaka, derisa Bunjaku dhe Kemal Ademi janë në stol

Edon Zhagrova tashmë zyrtarisht nuk është pjesë e Baselit, pasi nuk e ka shfrytëzuar të drejtën e blerjes dhe talenti i Kosovës është kthyer në Genk.

(Kosova Sot Online)