Norwich e kthen prapa Liverpoolin për Lewis

  • S.A /
  • 08 gusht 2020 - 10:01
Norwich e kthen prapa Liverpoolin për Lewis

Jamal Lewis është dëshira e madhe e Jurgen Klopp.

Sipas ‘Metro’, Liverpool ka bërë ofertë 10 milionë funte për mbrojtësin e Norwich City, Jamal Lewis, por ajo është refuzuar menjëherë.

Lexo Edhe:

Presidenti i Juves zyrtarisht konfirmon të ardhmen e Ronaldos pas eliminimit nga Champions

Pas rënies nga Premierligë, mbrojtësi i majtë 22-vjeçar dëshiron të luajë në nivelet më të larta dhe ka pranuar që t’i bashkohet Redsave, por Norwich nuk është bindur nga oferta e parë.

Norwich kërkon së paku 20 milionë funte.

Klopp e do patjetër Lewis pasi Robertson vazhdon të jetë pa një zëvendësues.

(Kosova Sot Online )