Samuel Umtiti, pozitiv me COVID-19

  • A.P /
  • 14 gusht 2020 - 21:15
Samuel Umtiti, pozitiv me COVID-19

Umtiti ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Disa ditë pasi Barça tregoi se njw lojtar ka rezultat pozitiv me COVID-19, duke mos treguar emrin, tashmw është bwrw e ditur gjithçka.

Barcelona ka njoftuar se i dëmtuari, Samuel Umtiti, është futbollisti i infektuar me COVID-19.

Ai është i dëmtuar që një kohë dhe natyrisht, nuk ka udhëtuar me ekipin në Lisbonë.

Barça përmes faqes zyrtare ka kërkuar nga të gjithë që kanë qenë në kontakt me futbollistin, të vetizolohen apo edhe të testohen.


(Kosova Sot Online)