Bayerni sërish në epërsi ndaj Barcelonës

  • A.P /
  • 14 gusht 2020 - 21:35
Bayerni sërish në epërsi ndaj Barcelonës

Bayern Munich ka kaluar sërish në epërsi kundër Barcelonës.

Për 2-1, në ndeshjen ku dy klubet po dhurojnë spektakël me lojë të bukur dhe raste të mira shënimi, shënoi Ivan Perisic, në minutën e 21-të.

Fituesi i këtij dueli, në gjysmëfinale do të përballet me fituesin e ndeshjes Manchester City vs Lyon.

(Kosova Sot Online)