Kjo i ndodhi Barcelonës për herë të parë në histori në Champions

  • A.P /
  • 14 gusht 2020 - 22:12
Kjo i ndodhi Barcelonës për herë të parë në histori në Champions

Bayern Munich është duke e mposhtur 4-1 Barcelonën.

Barcelona, befasisht është duke humbur 4-1 nga Bayern Munich pas vetëm 45 minutave lojë në Lisbonë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Sipas faqes për histori dhe statistika “OptaJoe”, kjo është hera e parë në histori të Barcelonës që në një ndeshje Championsi pranon 4 gola pas 45 minutave lojë në pjesën e parë.

(Kosova Sot Online)