Ajo që bëri Davies është thjesht magjike, Bayern 5:2 Barça

  • A.P /
  • 14 gusht 2020 - 22:44
Ajo që bëri Davies është thjesht magjike, Bayern 5:2 Barça

Bayern Munich ka rikthyer menjëherë epërsinë prej tre golave kundër Barcelonës në Lisbonë në ndeshjen çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Në minutën e 63’, mbrojtësi i majtë, Alphonso Davies bëri disa lëvizje dhe driblime magjike, kreu gjithë punën dhe në fund, Joshua Kimmich e dërgoi topin në rrjetë për rezultatin 5-2.

(Kosova Sot Online)