Nuk ndalet Bayern, shënon edhe dy gola

  • A.P /
  • 18 shtator 2020 - 21:20
Nuk ndalet Bayern, shënon edhe dy gola

Bayern Munich ka vazhduar që ta dominojë Schalken gjatë ndeshjes se sotme

Pas golit të bukur të Gnabry, ka shënuar gol edhe ish lojtari i Schalkes 04, Goretzka në minutën e 18.

Bayern ka trefishuar rezultatin nw minutwn e 31-tw nga penalltia ku do tw shwnonte Robert Lewandowski.  

Derisa po zhvillohet minuta e 30-të, Bayern po fiton me rezultat 2-0 dhe po e dominon takimin. 

(Kosova Sot Online)