Mesazhi i ‘Intelektualëve’ për Dritën para ndeshjes së madhe me Legia Varshavën

  • A.P /
  • 24 shtator 2020 - 17:48
Mesazhi i ‘Intelektualëve’ për Dritën para ndeshjes së madhe me Legia Varshavën

Drita sot luan në fazën e tretë kualifikuese të Ligës së Evropës.Ndeshja fillon në ora 20:30 dhe zhvillohet në stadiumin e njohur “Armata Polake”.

 

Pak orë para ndeshjes, tifogrupi i Dritës, “Intelektualët” i kanë dërguar mesazh skuadrës së zemrës.

Ata besojnë se kampionia e Kosovës “do të luftojë deri në fund për t’i nderuar”.

(Kosova Sot Online)