“Çmendet” Ronaldo, shikoni çfarë gjestesh bën në vetizolim

  • A.P /
  • 28 tetor 2020 - 19:10
“Çmendet” Ronaldo, shikoni çfarë gjestesh bën në vetizolim

Cristiano Ronaldo nuk do të mund të luajë sonte kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve dhe duket se lojtari nuk është duke e pritur mirë këtë vendim

Futbollisti ka postuar një video në facebook derisa shihet duke vrapuar në kushte shtëpia dhe është i veshur me fanellën e Juventusit.

 

Ai përpos që vrapon, largohet nga “traka” dhe për një moment fillon që të festojë me stilin e tij të veçantë.

“Hajde djema! Të gjithë së bashku! Deri në fund”, ka shkruar Ronaldo. 

(Kosova Sot Online)