Supergol i Napolit në Sociedad

  • A.P /
  • 29 tetor 2020 - 22:26
Supergol i Napolit në Sociedad

Napoli ka zhbllokuar sfidën në Sociedad duke i shënuar gol të bukur Real Sociedadit

Goli erdhi nga një goditje e fuqishme e Politanos, e cila u devijua dhe përfundoi në rrjetë në minutën 55-të. 

(Kosova Sot Online)