Manchester City ia shënon tre gola Burnleyt në pjesën e parë

  • A.P /
  • 28 nëntor 2020 - 16:57
Manchester City ia shënon tre gola Burnleyt në pjesën e parë

Manchester City është duke e deklasuar Burnleyn në Etihad Stadium me rezultat 3-0.

Riyad Mahrez ka shënuar dy golat e parë, një në minutën e 6-të dhe një tjetër në minutën e 22-të, derisa goli i tretë për nënkampionin e Anglisë u shënua në minutën e 41-të nga Benjamin Mendy. 

(Kosova Sot Online)