Koeman dëshiron që Reali të fitojë derbin kundër Atleticos

  • S.A /
  • 05 mars 2021 - 15:49
Koeman dëshiron që Reali të fitojë derbin kundër Atleticos

Ronald Koeman shpreson që të dielën mbrëma, Real Madridi ta mposhtën liderin e La Ligës, Atletico Madridin.

Pas 25 xhirove, Atletico prin me 58 pikë në La Liga, derisa Barcelona dhe Real Madridi kanë nga 53.

{Ronald Koeman shpreson që të dielën mbrëma, Real Madridi ta mposhtën liderin e La Ligës, Atletico Madridin. Pas 25 xhirove, Atletico prin me 58 pikë në La Liga, derisa Barcelona dhe Real Madridi kanë nga 53. 

“Rezultati më i mirë do të ishte nëse humb pikë lideri”, u përgjigj Koeman.

Atletico gjithashtu e ka një ndeshje më pak të zhvilluar.