Klubi i madh anglez ofron 150 milionë euro për Haaland

  • A.P /
  • 04 April 2021 - 14:10
Klubi i madh anglez ofron 150 milionë euro për Haaland

Manchester City tani është në garë për të nënshkruar me bomberin, Erling Haaland.

Klubi anglez tani duket se do të bashkohet me Barcelonën, Real Madridin dhe të tjerët që janë në ndjekje të sulmuesit.

Sipas mediave të ndryshme angleze, City do të bëjë një lëvizje për lojtarin dhe do të vendosë shumë para në tryezë.

Daily Star raporton se udhëheqësit aktualë të Premier League janë të lumtur të ofrojnë rreth 150 milionë euro për ta nënshkruar atë.

(Kosova Sot Online)