Drita e mund Llapin dhe rikthehet në krye të Superligës, Prishtina triumfon në Drenicë

  • A.P /
  • 11 prill 2021 - 17:06
Drita e mund Llapin dhe rikthehet në krye të Superligës, Prishtina triumfon në Drenicë

Drita është rikthyer epërsinë prej tri pikëve në vendin e parë në tabelën e Superligës, pasi e mposhti bindshëm 4:2 Llapin në udhëtim, ndërsa Prishtina e mundi 1:0 Drenicën në Skenderaj të dielën.

Drita dhe Prishtina kanë arritur fitoren ndaj Llapit dhe Drenicës, përkatësisht, në dy duelet e fundit të xhiros së 28 në Superligë.

(Kosova Sot Online)