Momenti kur Akil Gjakova e shpartallon kundërshtarin

  • E.K /
  • 17 prill 2021 - 14:23
 Momenti kur Akil Gjakova e shpartallon kundërshtarin

Çfare rundi për Akil Gjakovën në Tel Aviv të Izraelit.

Ai synon medalje si Majlinda Kelmendi dhe është rrugës për ta bërë këtë.

Akili e kaloi rundin e dytë fal një super paraqitje, duke e shpartalluar kundërshtarin për të fituar me ippon.

Ai ne rundin e tretë do të përballet me italianin, Giovanni Esposito.

(Kosova Sot Online)