Gati për derbin Bayern Munich vs Bayer Leverkusen, nuk kursehet Flick

  • A.P /
  • 20 prill 2021 - 20:18
Gati për derbin Bayern Munich vs Bayer Leverkusen, nuk kursehet Flick

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin në mes të Bayern Munich dhe Bayer Leverkusen.

Bayerni do të tentojë sërish të shfrytëzojë gabimet e Leipzig, për t’u shkëputur edhe më shumë në renditjen e Bundesligës, 

(Kosova Sot Online)