Agjenti i Wijnaldum alarmon Bayernin

  • S.A /
  • 07 maj 2021 - 13:58
Agjenti i Wijnaldum alarmon Bayernin

Wijnaldum mund të përfundojë te Bayern Munich. Humphry Nijman, agjenti i Georginio Wijnaldum, ka lënë derën hapur për një transferim të mundshëm te Bayern Munich. Mesfushori ende nuk ka nënshkruar rinovimin e kontratës me Liverpoolin dhe dyshohet që do të bëjë diçka të tillë.

30-vjeçari ka vendosur që të provojë një aventurë të re dhe përveç Bayernit, atë e do edhe Barcelona. “Wijnaldum është lojtar i lirë dhe të gjitha opsionet do t’i shqyrtojmë”. “FC Bayern është klub i shkëlqyer. Nëse ata janë të interesuar, mund të flasin me ne”.

(Kosova Sot Online )