Argjentina e nis sonte kampanjën në Copa America

  • A.P /
  • 14 qershor 2021 - 22:41
Argjentina e nis sonte kampanjën në Copa America

Argjentina e nis sonte kampanjën në Copa America. Messi me shokë do të synojnë trofeun e madh të Amerikës së Jugut.

Argjentina përballet me Kilin në ndeshjen e parë të fazës së grupeve në Copa America.

Messi së bashku me Martinezin dhe Gonzales do t’i prijnë sulmit me synimin e vetëm, nisjen e këtij kampionati me fitore.

Formacionet startuese të të dyja.

(Kosova Sot Online)