Danimarka zbret në fushë me fanellën gjigante “Eriksen”

  • A.P /
  • 17 qershor 2021 - 18:05
Danimarka zbret në fushë me fanellën gjigante “Eriksen”

Ka startuar sfida mes Danimarkës dhe Belgjikës.

Para se të nisë gjithçka, tifozët në Kopenhagë kënduan për Christian Eriksen, i cili ditë më parë pati nëj sulm në fushë dhe vazhdon të jetë në spital që nga ajo ditë.

Derisa Danimarka, zbriti në fushë me një fanellë gjigante për Eriksen, i cili ka humbur këtë Evropian tashmë, derisa ekziston rreziku që të mos luajë më.

(Kosova Sot Online)