Drita fantastike, e përmbys Feynoordin

  • A.P /
  • 29 korrik 2021 - 20:45
Drita fantastike, e përmbys Feynoordin

Drita është duke e mposhtur 2-1 Feynoordin si mysafirë.

Vendasit kaluan të parët në epërsi me golin e Til në minutën e 7’, por Drita më pas përmbysi gjithçka.

Simonovski në minutën e 12’ dhe Fazliu në atë të 16’ i shënuan dy gola të shpejtë Feynoordit.


(Kosova Sot Online)