Arsenal me disa ndryshime për sfidën me Leeds United

  • A.P /
  • 26 tetor 2021 - 20:10
Arsenal me disa ndryshime për sfidën me Leeds United

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Leeds Unitedit.

Skuadrat do të përballen në kuadër të Carabao Cup dhe do të kërkojnë biletën për në çerekfinale.

(Kosova Sot Online)