“Dëshira e madhe e Haaland është të luajë në Real Madrid”

  • S.A /
  • 08 January 2022 - 10:03
“Dëshira e madhe e Haaland është të luajë në Real Madrid”

Erling Haaland dëshiron ta veshë fanellën e Real Madridit.

Kështu raporton gjatë ditës së sotme SPORT BILD.

“Dëshira e madhe e Haaland është që të luajë në Real Madrid. Si Cristiano Ronaldo, është i emocionuar për të shkruar historinë atje”, shkroi BILD.

Sulmuesi do të largohet gjatë verës nga Borussia Dortmundi dhe ka shumë opsione për të zgjedhur, pasi e duan edhe Barcelona, Manchester City, Man United e PSG.

(Kosova Sot Online )