Ndeshja Francë-Danimarkë, publikohen formacionet finale zyrtare

  • S.A /
  • 26 November 2022 - 15:39
Ndeshja Francë-Danimarkë, publikohen formacionet finale zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Francë-Danimarkë në Kupën e Botës.

Franca vjen pas fitores  së thellë 4:1 ndaj Australisë dhe prin në grupin D, transmeton "Kosova Sot Online".

Në anën tjetër, Danimarka vjen në këtë takim pas barazimit pa gola ndaj Tunizisë.

Formacionet zyrtare:

Image

(Kosova Sot Online )