Publikohen formacionet zyrtare për ndeshjen Serbia – Zvicra

  • A.P /
  • 02 December 2022 - 18:59
Publikohen formacionet zyrtare për ndeshjen Serbia – Zvicra

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Serbia – Zvicra.

Zvicra kërkon biletën për fazën tjetër sot ndaj serbëve.

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri luajnë për fitore dhe kualifikim tutje sot.

Ndeshja në mes tyre fillon nga ora 20:00.

Image

(Kosova Sot Online)