Me javen e parë të shkurtit nis stinori pranveror në volejboll

  • 03 February 2023 - 11:54
Me javen e parë të shkurtit nis stinori pranveror në volejboll

Këtë fundjavë, më 4 dhe 5 shkurt, fillon stinori pranveror në Superligën A të volejbollit kosovar, në të dy konkurrencat, përcjell "Kosova Sot Online ".

Ekipet kanë kryer të gjitha përgatitjet dhe lëvizjet e nevojshme përgjatë këtij pushimi respektivisht afati kalimtar.

Secila ndeshje do të jetë derbi në vete duke marrë parasysh cilësinë e ekipeve si dhe përforcimet që kanë bërë ato.

Këto do të jenë përballjet në dy konkurrencat:

Image
Image

(kosova Sot Online )