Mos e humbisni: Fëmijën e merr gjumi përderisa ha akullore (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Mos e humbisni: Fëmijën e merr gjumi përderisa ha akullore (Foto/Video)

Mos e humbisni: Fëmijën e merr gjumi përderisa ha akullore (Foto/Video)

Një fëmijë nuk mund të zgjedh ndërmjet gjumit dhe ushqimit tij të preferuar.

Në videon e lezetshme në vazhdim shihet se si fëmija i quajtur Artur po përpiqet ta përfundojë akulloren e tij, trasnmeton Kosova Sot Online.

Ai mezi i mbanë sytë hapur, por prapë nuk i resziton akullores së tij.

Arturi qëndron ulur në karrigen e tij  dhe e mbanë akulloren në dorë përderisa koka e tij vazhdon të lëkundet nga njëra anë në tjetrën.

Prindërit e tij e kanë xhiruar dhe kanë qeshur me rastin komik të djalit të tyre.

He was falling asleep but wouldn't stop eatingHe is sitting in his high chair holding the half-eaten cone when his head keeps rolling to the sideThe family lives in MichiganA video captured an adorable toddler named Arthur struggling to eat an ice cream cone

(Kosova Sot)

18 orë e 4 minuta më parë
16/12/18