Tragjike: Njeriu bie nga shkëmbinjtë dhe vdes teksa po bënte fotografitë e ditëlindjes (Video) - TV - Kosova Sot
Tragjike: Njeriu bie nga shkëmbinjtë dhe vdes teksa po bënte fotografitë e ditëlindjes (Video)

Tragjike: Njeriu bie nga shkëmbinjtë dhe vdes teksa po bënte fotografitë e ditëlindjes (Video)

Ky është momenti tragjik kur një burrë bie poshtë nga shkëmbinjtë duke gjetur vdekjen, përderisa po bënte disa fotografi për ditëlindjen e tij, trasnmeton Kosova Sot Online.

Pamjet tregojnë se si Halil Dag ishte te kështjella Urfa në Turqi, dhe në atë  moment ai e humb balancin e trupit dhe bie poshtë.

39 vjeçari kishte rënë nga një lartësi prej 150 metrave, ku pas rënies është dërguar në spital në gjendje kritike, por që më vonë ka vdekur.

(Kosova Sot)

13 orë e 21 minuta më parë
16/01/19